لیست اخبار، مقالات و اطلاعیه ها| برای محدود کردن این لیست از لیست کناری تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
کد مطلب : 106  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1199   |   تاریخ درج: پنجشنبه, فروردين 31, 1391   |   ساعت: 05:11 ب.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: روابط عمومی شرکت رایتک

 

رایتک سولار، ماژول PV منعطف و نوآورانه خود را روانه بازار خواهد نمود

شرکت رایتک سولار درتاریخ 19 آوریل 2012 در شهر تایپه کشور تایوان، اعلام نمود که روش جدیدی را برای ساختن ماژول PV منعطف توسعه داده است.


این شرکت از فرآیند ساخت بی نظیرش جهت تولید ماژول PV سبک و منعطف فیلم نازک قابل رول شدن، استفاده می کند. ماژول PV منعطف این شرکت برای تعداد زیادی ازکاربردهای خورشیدی قابل حمل، ایده ال است. رایتک سولار تکنیک ساخت ویژه ی خودش را به منظور تولید ماژول PV خیلی سبک و نازک توسعه و ارتقاء داده است. درمقایسه با ماژول های سنتی، وزن این ماژول ها بسیار سبکتر است. وزن آن، 4/1کمتر از انواع سنتی آن است. این ماژول، یک تراشه یا یک شی درخشنده نیست. ما همچنین سرویس و خدمات سفارشی را به مشتریان ارائه کردیم. ماژول PV منعطف رایتک، انتخاب وسیعی از سایزها، سطوح و خروجی ها است که باعث می شود این ماژول ها برای انواع گوناگونی از اهداف، مناسب باشند. این ماژول می تواند بر روی سطوح ناهموار یا منحنی قرار داده شود که در گذشته باعث می شد عملکرد مناسب برای ماژول ها مشکل شود.
برخلاف ماژول های PV معمولی که حجیم و صلب هستند، این ماژول سبک، منعطف و نازک می تواند به آسانی به صورت یکپارچه در محصولات مختلفی چون تجهیزات نورپردازی خورشیدی و انواع گوناگونی از محصولات 3C شامل منابع انرژی و ... مورد استفاده قرار گیرد. ماژول PV منعطف ساخت کمپانی RITEK Solar می تواند به صورت جمع شده درآید که این امر به آن امکان می دهد به صورت مناسبی در تعطیلات، سفرهای اردویی و سایر فعالیتهای بیرونی مورد استفاده قرار گیرد. حتی مردم ممکن است ترجیح دهند که آنها را به سادگی برای پیاده روی های روزانه با خود همراه داشته باشند. آنها می توانند حتی با انواع گوناگونی از البسه مثل لباسهای دوچرخه و یونیفرم های  نظامی طراحی شوند.

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به شرکت بازرگانی هامون پخش پارس می باشد
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟