آشنایی با رایتک سولار

کمپانی بزرگ رایتک با راه اندازی بخش محصولات در زمینه توسعه محصولات تولید انرژی الکتریسیته از خورشید یا فتوولتائیک PV (Photovoltaic) نیز فعالیت خود را با تاسیس "رایتک سولار" آغاز نموده است و در تولید سیستم های خورشیدی و توسعه این سیستم ها در سراسر دنیا ، یک شرکت حرفه ای و قدرتمند می باشد. 
"رایتک سولار"  یکی از شرکتهای عمده در زمینه تولید سیستم های خورشیدی و توسعه این سیستم ها در سراسر دنیا است. ما تلاش می کنیم طیف وسیعی از راه حل های تولید انرژی از طریق سیستم های خورشیدی را به منظور برطرف کردن نیازهای مشتریان ارائه کنیم. 
بصورت کلی، با ادغام تیم های تحقیق و توسعه در گروه رایتک و استفاده از فناوریهای پرکاربرد و بهینه ی انرژی سبز، ما تنوعی از انرژی سبز و محصولات مرتبط با آن را توسعه می دهیم که عبارتند از لامپهای فوق کم مصرف LED ، ماژولهای خورشیدی، تجهیزات مرتبط با سولار و ...  می باشد. 
"رایتک سولار"  برای مشتریانمان خود، راهکار های چندگانه ای را فراهم می نماید. دفتر مرکزی این کمپانی در شهر Hsinchu کشور تایوان است و این شرکت شعبه هایی جهت تولید، فروش و ارائه خدمات در سراسر دنیا دایرکرده است. 
گروه رایتک به عنوان یک سازنده حرفه ای در صنعت انرژی خورشیدی نقش خود را بعنوان عضوی از محیط وجهان پیرامون خود ایفا می کند. هدف رایتک فراهم نمودن ماژولهای خورشیدی و محصولات سبز وابسته با کارایی بالا، کیفیت عالی و قیمت هایی رقابتی می باشد تا زندگی راحت تر ، سبز تر و پاکیزه تر برای عموم مردم فراهم شود. 

چرا رایتک را انتخاب کنیم؟
رایتک سولار  متعهد است که فرآیند اتخاذ و بهره گیری از محصولات انرژی خورشیدی را تسریع بخشد. تلاشهای ما ازمرحله توسعه ماژول های انرژی خورشیدی تا یکپارچه سازی کاربرد آن گسترش می یابد. این شرکت قصد دارد تا منابع بیشتری را د رزمینه یکپارچه سازی سازندگان تجهیزات خورشیدی و موسسات تحقیق و توسعه برجسته، به منظور انجام کار در قالب گروهی و با هدف دستیابی به یک استراتژی برد – برد سرمایه گذاری نماید.
رایتک سولار در تلاش است تا فردایی پاکیزه تر ، بهتر و سازگارتر با محیط زیست را به ارمغان آورد.
-    کارآیی بالا
رایتک سولار  به منظور رشد و ارتقاء سریع، قابلیت ها و تکنولوژی های کلیدی منحصر بفردی را در اختیار خود دارد.
 این شرکت  دارای شایستگی ها و قابلیتهای اساسی جهت یکپارچه سازی تکنولوژی های خورشیدی به منظور اصلاح و توسعه راندمان و کارآیی تولید و کاهش هزینه های آن هستیم. درعین حال ، با داشتن قابلیت نصب تجهیزات ، ما قادریم زمان فرآیند تولید را در مقایسه با سایر سازندگان تایوانی که بدنبال راه حل های کلیدی هستند، به حداقل برسانیم. رایتک  همچنین قادر است هزینه های تولید را کاهش داده و محصولات با کیفیت و راندمان بالا ارائه دهد. 
-    بهترین کیفیت 
شرکت RITEK ضمانت می کند که تمامی ماژولهای خورشیدی در کشور تایوان ساخته میشوند و این موضوع به منظور اطمینان به مشتریان در مورد کارایی این محصولات می باشد. با طراحی ، ساخت و فروش یکپارچه ، این شرکت یک سیستم جامع برای کنترل کیفیت برپا کرده است. علاوه بر یک مجموعه دقیق از رویه های آزمایش کیفیت که توسط آزمایشگاههای داخلی مان انجام شده اند ، ما اطمینان می دهیم که همه ی محصولات خورشیدی رایتک  مطابق با استانداردهای آزمایشات طرف ثالث و مستقل هستند ، از قبیل گواهینامه TÜV آلمان و گواهینامه UL آمریکا. این شرکت  تضمین می دهد که همه ماژولهای خورشیدی آن ، بهترین و مطمئن ترین محصولات موجود در بازار جهانی می باشند. 
-    قابلیت اعتماد
 در طول دو دهه اخیر ، شرکت رایتک همه ی قابلیتهای برجسته ساخت و تحقیق وتوسعه را در صنعت ذخیره سازی نوری گردآوری کرده است. ما یک خط تولید ذخیره سازی جامع رسانه و رهبری این صنعت در دنیا را مستقر راه اندازی نموده ایم . با بررسی تخریب تدریجی محیط و افزایش کمبود انرژی ، شرکت رایتک تصمیم گرفت تا از توانایی های ساخت و تحقیق وتوسعه به منظور جولان و تاخت و تاز در صنعت انرژی خورشیدی استفاده کند. ما متعهد هستیم ماژولهای خورشیدی با کارایی و کیفیت بالا که در تایوان ساخته شده اند فراهم کنیم. درعین حال، تیم حرفه ای انرژی سبز ما، خدمات مشاوره ای جامع از قبیل استقرار و یکپارچه سازی سیستم و راه حل های کلیدی را برای مشتریان فراهم می نماید.
رایتک بعنوان عضوی از جامعه، وظیفه انجام حمایتهای محیطی و حفاظت منابع طبیعی را برعهده دارد. ما متعهد به انجام صحیح مسئولیت های اجتماعی شرکتمان هستیم و این تعهد را از طریق ارائه راه حلهای انرژی سبز و کاهش کربن انجام می دهیم.
رایتک مطمئن ترین شریک برای مشتریان خود است زیرا  نسبت به مسئولیت ها، خود را متعهد و امانتدار می داند.
ساخت
-    مواد عالی 
از 50 سال پیش ، مردم توجه شدند که تعداد زیادی از کالاهای روزانه آنها از تایوان می آید. بااین وجود ، بجای خودداری از سفارش خرید محصولات تایوانی ، مردم در سراسر دنیا آگاهانه به خرید اجناس تایوانی و اجناسی که بر روی آنها " ساخت تایوان " و برچسب "رقابت از طریق کیفیت" بودند ، روی آوردند . شرکت رایتک سولار یکی از معدود سازندگان تایوانی ماژولهای خورشیدی است که بصورت اختصاصی در تایوان مشغول به فعالیت هستند. این شرکت ماژولهایی با کارآیی بالا تولید می کند که مشخصه ی آنها ،کیفیت برجسته در کشوری است که از نظر تکنولوژی های سطح بالا، جایگاه بلندی دارد یعنی؛ تایوان اساسا"همه اجزای ماژولها را از طریق تامین کنندگان خوش نام در سرتاسر جهان تامین می کند. ما کیفیت فوق العاده بالای ماژولهای ساخته شده در تایوان را از مرحله دریافت اجزای ماژولها تا مرحله بسته بندی محصول، تضمین می نماییم. 
-    تجهیزات وماشین آلات حرفه ای 
مشتریان همواره بدنبال بهترین کیفیت برای مجموعه ماژولهای خورشیدی هستند. لذا به منظور تامین محصولات با کیفیت بالا ، شرکت رایتک سولار ماشین آلات و تجهیزات دارای کیفیت خوب را از کمپانی های مشهور ژاپنی ازقبیل NPC خریداری کرده و از خطوط تولیدات اتومات استفاده می کند. این شرکت اولین کمپانی تایوانی است که گواهینامه ایزو9001  وQS9000 را اخذ کرده وپس از آن اعتبار زیادی کسب نموده است. درحال حاضر، سیستم مدیریت کیفیت این مجموعه از طریق گواهینامه ISO9001:2008 تایید صلاحیت شده است. 
-    سرویس خدمات عالی برون سپاری تولید 
شرکت  رایتک به مدت 20 سال، قابلیت و توانایی عالی تولیدش را نه فقط در ظرفیت تولید قدرتمند بلکه همچنین در کنترل کیفی ایده آل ثابت نموده است. رایتک همچنین دارای تجربه سرویس تولید محصول با برندکمپانی بخوبی تثبیت شده خودش است. ما این سرویسها را برای انواع گوناگون برند های محصولات خورشیدی بین المللی فراهم کردیم. ما دارای تنوع کاملی از خط تولید سبز شامل ماژول های   C-Siو BIPV هستیم. ما بهترین سرویس "One Stop Shopping"را ارائه می دهیم . بهترین مزیت این است که رایتک مراکز خدمات رسانی را در آمریکا ، اروپا و آسیا مستقر نموده تا بتواند برای مشتریان خود در سراسرجهان  بهترین و سریعترین سرویس ها و خدمات را ارائه دهیم.

 

محصولات رایتک
تمامی حقوق این پورتال متعلق به شرکت بازرگانی هامون پخش پارس می باشد
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟