فناوری و تولید

فناوری در رایتک

تعهد شرکت رایتک به نوآوری در قالب ایجاد یک مرکز تحقیق و توسعه بسیار حرفه ای با  پیشرفته ترین تجهیزات و لابراتورهای تحقیقاتی مدرن در زمینه های الکترونیک، اپتیکال و صنایع شیمیای نمود پیدا کرده است.
این تیمهای تحقیق و توسعه در تلاشند تا به مهندسان زندگی آینده مبدل شوند و تمام توان خود را صرف تولید نسل جدید رسانه های ذخیره اطلاعات اپتیک، الکترونیک و مغناطیسی خواهند نمود. جهت حفظ جایگاه در این صنایع،  با تولید کنندگان معتبر و مؤسسات آکادمیک دنیا هم پیمان شده است .
تحقیق و توسعه 
تحقیق و توسعه در رایتک بر این محورها تمرکز خواهد داشت :

 • تراکم بالا: رایتک خود را وقف تحقیق و توسعه و تأسیس واحد R&D در سطح بین الملل در حوزه ابزارهای ویژه ذخیره سازی اطلاعات نموده است. رایتک جهت توسعه دیسکهای گوناگون نسل بعدی محصولات، شامل بلو ری، دیسکهای Super-RENS و دیسکهای هولوگرام،  تجهیزات و آزمایشگاههای خود را به مدرن ترین فناوریها مجهز نموده است.
 • سرعت بالا : تأکید صریح بر سرعت بالا و دیگر موارد کیفی مهم در ابزارهای ذخیره اطلاعات 
 • چند لایه ای: به جهت عمیق سازی فناوری، رایتک خود را وقف فناوری های ابزارهای ذخیره سازی اطلاعات چند لایه ای نظیر بلو ری دو لایه و چند لایه نموده است.

تولید در رایتک

 • رایتک به منظور ایجاد سهولت در عملکرد شرکت، تلاشهای ارزنده ای را از مرحله برنامه ریزی تولیدی تا عملیات هماهنگی بازاریابی محصولات انجام می دهد. رایتک همیشه از بهترین سطوح مدیریت تجهیزات و مواد مصرفی جهت دستیابی به بهره وری بهینه و محصول با کیفیت اطمینان حاصل می نماید.
 • رایتک از سیستم های مدیریت تولید اتوماتیک در سطح جهانی برخوردار است. 
 • رایتک از همه رقیبان خود در توسعه یک سیستم تولید منعطف که امکان اعمال تغییرات آنی در خروجی تولید محصولات گوناگون را میسر ساخته، پیشی گرفته است. این امکان ، رایتک را قادر می سازد که کار آمد ترین و مطلوبترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

کیفیت 
شرکت رایتک سولار، اولین کمپانی تایوانی است که گواهینامه ایزو9001 و QS9000 را اخذ کرده و از این رو اعتبار زیادی به دست آورده است. درحال حاضر، سیستم مدیریت کیفیت رایتک از طریق گواهینامه ISO9001:2008 تایید صلاحیت شده است. تاکید شرکت رایتک بر کیفیت از فرآیند تحقیق و توسعه شروع و تا ارسال مرحله محصولات به مشتریان، با پیاده سازی کامل سیستم کیفیت ادامه می یابد. بعنوان یک بازیگر عمده و اصلی در صحنه جهانی ، ما برروی ارائه باکیفیت ترین محصولات به مشتریان  تاکید داریم.رایتک ظرفیت تولید را در تطابق با بیشترین تقاضا بر روی کیفیت ، توسعه داده است تا بتواند محصولات با کیفیت و بادوام را به مشتری عرضه کند. درعین حال ، سیاست کیفی ما در همه فرآیندهای داخل شرکت ، بکار میرود که عبارتند از تحقیق و توسعه محصول ، تولید انبوه ، درخواست خرید مواد ، رویه های تولید ، ارسال و سرویس دهی به مشتری . ما دارای آزمایشگاههایی برای آزمایشهای نوری و زیست محیطی همراه با سرمایه گذاری های زیاد بر روی تجهیزات آزمایشگاهی هستیم تا مسئولیت محصول خود را بهبود دهیم. بخش های فنی برجسته رایتک ، مبنایی برای حمایت از خطوط تولید هستند تا بالاترین کیفیت و سخت گیرانه ترین معیارهای کیفی محصول را تامین کند . شرکت رایتک بصورت مداوم بر روی توسعه و تقویت آموزش پرسنل کار می کند تا قابلیت های کارمندان خود را ارتقاء بخشیده و از طریق کلیه فرآیندهایی که امید دستیابی به هدف نهایی که: "ارضای نیازهای مشتری" ; "فراتر از توقعات آنها " می باشد را پیوسته تقویت می کند.


اهداف کیفی شرکت رایتک سولار

 • دستیابی به بهترین سطح شناخت از طریق سنجش و ارزش گذاری تک تک نیاز های مشتریان
 • دسترسی به سیستم کیفی با درجه تاثیرگذاری  بالا از طریق مشارکت و اقدام از سوی کلیه پرسنل شرکت 
 • انجام زمان بندی و فراهم سازی فناوری مرکزی و اساسی صحیح برای محصول صحیح
 • جلب رضایت  مشتریان از طریق انجام فعالیت های بسیارمداوم و مشارکتی درمورد اصلاح و بهبود مستمر

سیستم های مدیریت کیفی رایتک 

رایتک منظور اطمینان از تسلط داشتن بر کلیه عملیات آماده سازی محصولات، تلاشهای گسترده ای را  از برنامه ریزی تولید تا هماهنگی جهت بازاریابی محصول انجام داده است. 
ما در مورد استفاده از تجهیزات سطح بالا و مدیریت مواد، اطمینان حاصل کرده ایم تا راندمان بهینه و کیفیت مطلوب محصول را بدست آوریم. این شرکت، از "سیستم های مدیریت تولید اتوماتیک" در سطح   جهانی استفاده می نماید.
این شرکت پیشتاز رقبایش در توسعه " سیستم ساخت منعطف" (flexible manufacturing system) است که این امکان را فراهم می سازد  تا تنظیمات خطوط تولید در ظرفیت های تولیدی محصولات گوناگون، در کمترین زمان انجام شود. این مزیت، شرکت را قادر می سازد تا برای مشتریان ارزشمند خود، بیشترین خدمات بهینه را فراهم آورد.  


 

(OEM (Original Equipment Manufacture
(OEM مخفف Original Equipment Manufacture و به معنی استفاده از محصول تولیدی یک کمپانی با برند کمپانی دیگر می‌باشد.)
رایتک سولار دارای یک سیستم قرارداد تجارت و ساخت است که بخوبی استقرار یافته می باشد. 

چرا با رایتک کار کنیم؟

 • این شرکت بعنوان یک رهبر جهانی در عرصه ساخت رسانه های خالی قابل برداشته شدن است. 
 • شرکت رایتک دارای 20 سال شهرت عالی در زمینه تولید ، نه فقط در ظرفیت تولید قدرتمند بلکه همچنین در کنترل کیفیت ایده آل می باشد. 
 • در اختیار داشتن رنج  کاملی از خطوط تولید، رایتک را به یک تامین کننده با بهترین خدمات " خرید یکجا" (One Stop Shopping ) مبدل ساخته است.
 • رایتک دارای مراکز خدماتی در آمریکا، اروپا، آسیا، خاورمیانه، آفریقا و استرالیا است تا برای مشتریان خود، بهترین و سریع ترین خدمات را فراهم آورد.
محصولات رایتک
تمامی حقوق این پورتال متعلق به شرکت بازرگانی هامون پخش پارس می باشد
Setak Total Web Solutions
generated by: PGP™ | Hosted by: i-Host™
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟